614,77 ₴
541 ₴
Каструля O.M.S 2009-16
Каструля O.M.S 2009-16 виготовлена з високоякісної неіржавкої сталі, яка не піддається корозії та впливу кислот. Ручки, що не нагріваються, з неіржавкої сталі, мають надійне кріплення. Кришка виготовлена з термостійкого скла з паровідводом. Товщина стінок становить 0,7 мм, каструля має матове дзеркальне полірування. Може бути використана на індукційних плитах. Каструля легко чиститься і зберігає бездоганний зовнішній вигляд упродовж тривалого часу.
Характеристики Каструля O.M.S 2009-16
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | O. M. S. Collection |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота каструлі без кришки | 9 см |
| Діаметр каструлі | 16 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.7 л |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Індукційна, Газова |
| Товщина стінок посуду | 0.7 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 16 см |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Точкове зварювання |
| Товщина дна | 3.5 мм |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.83 |
| Об'єм каструлі | 1.7 л |