

11 660,23 ₴
10 261 ₴
Основні характеристики ERT 10841 WF
Особливості
Холодильне відділення
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 93 л |
| Об'єм морозильної камери | 8 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Розморожування холодильної камери | статичне |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 472 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 1 |
| Перевішувані двері | Так |
| Рівень шуму | 41 дБ |