


8 163,64 ₴
7 184 ₴
Холодильник міні-бар ECG ERM 10470 WF
Холодильник мінібар ECG ERM 10470 WF — це невелика однокамерна модель, яка має дуже скромні розміри за обсягу 43 л (ВхШхГ: 49.2 х 47.2 х 45 см). Встановлюється самостійно, тому не вимагає обов'язкового вбудовування в нішу. Має класичний нейтральний дизайн, не обтяжений додатковими деталями. Ручка інтегрована безпосередньо у дверцята, а механічний блок керування розташований усередині.
Водночас холодильник досить простий за функціоналом, виробник не поплескався на встановлення якісної системи охолодження — статичної.
В основній камері є відсік із низькою температурою — мініваріант морозилки. Тудамо можна помістити швидкопортні продукти для продовження їхнього терміну придатності. На цьому відсіку розташовується механічний регулятор поворотного типу, за допомогою якого можна задати температурний режим.
Однією з переваг представленої моделі стала невелика витрата енергії, рівень якої відповідає класу F. За заявленим виробником даних він становить 100 кВт ч/год. Гідний показник, який не зажадає великих витрат на обслуговування техніки та дасть змогу зберегти природні ресурси планети.
Цей холодильник дуже тихо працює — рівень шуму не перевищує 42 дБ, коли компресор активує максимум своїх здібностей. Спокійний сон забезпечений навіть тоді, коли техніка встановлена недалеко від вас.
Характеристики Холодильник мінібар ECG ERM 10470 WF
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 43 л |
| Розморожування холодильної камери | статичне |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.3 кг |
| Висота | 492 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 472 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 1 |
| Перевішувані двері | Так |
| Рівень шуму | 42 дБ |