1 863,64 ₴
1 584,09 ₴
Вишуканий, тонкий і спортивний, цей рюкзак підходить для ноутбуків до 16 дюймів. Гармонічне поєднання з вугільно-червоною тканиною поверхні, великі темні лінії блискавки надають рюкзаку солідність і індустріальний вигляд. І цілісний, і компактний, він ідеальний для активної і рухомої людини, яка любить подорожувати стильно і з усіма необхідними речами, зібрані в одному місці.
Спеціальні
Характерики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 3 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для планшета, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення-органайзер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 560 |