1 282,95 ₴
1 090,51 ₴
Ця розкішна сумка для ноутбука зі збірки Biscayne поєднує в собі витонченість і витонченість. Створені довір’ям і нерозсудливістю, вона буде притягувати до себе погляди, хоч би де ви були. Розумна і проста, але стильна відділка надає сумці універсальність, яка підходить для міської ділової особи, а також для використання у більш неформальних умовах.
Спеціальні
Характерики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для планшета, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 |