Опис мікрохвильовій печі ECG MTD 2590 GBS
Характеристики мікрохвильовій печі ECG MTD 2590 GBS
Специфікація
Технические характеристики
Характеристики продукта
Дизайн
Аксесуари
Вага і розміри
Гарантія: 12 місяців
Виробник: ECG, країна реєстрації бренду Чехія, країна виробництва Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Гриль | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 900 Вт |
| Об`єм | 25 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Кнопкові, Поворотні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Замок від дітей | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.5 кг |
| Висота | 28.1 мм |
| Глибина | 43.7 мм |
| Ширина | 48.3 мм |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |