1 606,82 ₴
1 414 ₴
Опис фена ECG VV 3121 Professional
Характеристики фена ECG VV 3121 Professional
Специфікація
Технічна специфікація
Специфікація продукту
Дизайн
Аксесуари
Вага і розміри
Гарантія: 12 місяців
Виробник: ECG, країна реєстрації бренду Чехія, країна виробництва Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 2100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.87 кг |
| Висота | 235 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 94 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.3 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Концентратор | Так |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Пурпурний |