



1 681,82 ₴
1 480 ₴
Опис фен-плойки ECG HK 130 ionic
Фен-плойка ECG ionic HK 130 являє собою відмінне рішення для можливості сформувати свій зовнішній вигляд легко і швидко.
Благодаря постоянному излучению отрицательных ионов, волосы всегда будет послушным и мягким, без намека на спутывания. Функция вращения насадок в обе стороны поможет Вам создавать кудри без особых усилий или мучений.
В модели применяется ультралегкий мотор постоянного тока, отличающийся низким уровнем шума и хорошей производительностью. Устройство имеет 2 режима скорости и 2 температурных режима, а длинный кабель длиной 1,8 метра позволит использовать устройство в любом интерьере.
Характеристики фен-плойки ECG HK 130 ionic
Специфікація
Технічна специфікація
Специфікація продукту
Дизайн
Аксессуары
Вес и размеры
Гарантія: 12 місяців
Виробник ECG, країна реєстрації бренду Чехія, країна виробництва Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Обертання в двох напрямках | Так |
| Обертання насадки | Так |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Насадка-щітка | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 см |
| Глибина | 5.5 |
| Довжина мережевого шнура | 180 |
| Колір корпусу | Білий / фіолетовий |
| Ширина | 40 |