1 237,50 ₴
1 089 ₴
Опис веб камери з вбудованим мікрофоном Maxxter WC-FHD-AF-01
Особливості
Характеристики веб камери з вбудованим мікрофоном Maxxter WC-FHD-AF-01
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxxter |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB 2.0 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Мікрофон | Вбудований |
| Особливості | Автоматичне фокусування |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Глибина | 28 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару в упаковці (гр) | 250 |
| Розмір упаковки товару (мм) | 232х160х45 |
| Упаковка | Картонна коробка |