1 094,32 ₴
963 ₴
Опис ігрової миші A4Tech V8M Bloody (Black)
Серія ігрових мишей Bloody Multi-Core Gaming Mouse V зможе задовольнити індивідуальні потреби будь-якого гравця з розширеним спектром можливостей в грі та різноманітністю ергономічних форм!
Особливості
Характеристики ігрової миші A4Tech V8M Bloody (Black)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 144 г |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 122 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 3200 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 82 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару в упаковці (гр) | 285 |
| Розмір упаковки товару (мм) | 220х160х65 |
| Упаковка | Картонна коробка |