1 455,68 ₴
1 237,33 ₴
Особливості клавіатури A4Tech G800V USB (Black)
Характеристики клавіатури A4Tech G800V USB (Black)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 486 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 245 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |