


1 397,73 ₴
1 230 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | O. M. S. Collection |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота каструлі без кришки | 16 см |
| Діаметр каструлі | 26 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Індукційна, Газова |
| Товщина стінок посуду | 0.6 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Гвинтове з'єднання |
| Товщина дна | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | Понад 8 л |