1 019,32 ₴
897 ₴
Опис каструлі 3 л OMS 2038-20-3л-Red
Відмінне рішення для тих, хто шукає нові технології втілені в традиційних формах. Суворі форми виглядають ультра-модно та сучасно. Традиційний матеріал - нержавіюча сталь 18/10 у поєднанні з високоякісним алюмінієм, відповідає найостаннішим вимогам у галузі кулінарної майстерності. Посуд зручний у використанні, легкий і простий у догляді. П'ятишарове капсульне дно рівномірно розподіляє тепло і тривалий час зберігає досягнуту температуру. Їжа не пригорає завдяки рівномірному розподілу тепла по нижній частині та стінкам, продукти з високим вмістом вологи можна піддавати кулінарній обробці без води.
Характеристики каструлі 3 л OMS 2038-20-3л-Red
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | O. M. S. Collection |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота каструлі без кришки | 10 см |
| Діаметр каструлі | 20 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Індукційна, Газова |
| Товщина стінок посуду | 0.6 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Гвинтове з'єднання |
| Товщина дна | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 2.1-3 л |