871,59 ₴
767 ₴
Опис сковороди 2,8 л OMS 2038SF-24-2,8л
Сковорода з високоякісної нержавіючої сталі, без кришки. Підходить для використання на всіх типах плит, може митися в посудомийній машині. Потовщене дно сприяє рівномірному розподілу тепла під час нагрівання посуду. Прекрасно підходять для використання як домашньої, так і професійної кухні.
Характеристики сковороди 2,8 л OMS 2038SF-24-2,8л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | O. M. S. Collection |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Висота стінок | 6 см |
| Кількість ручок | 1 |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Товщина стінки | 0.6 мм |