



3 242,05 ₴
2 853 ₴
Електродуховка Liberton LEO-400 Black виконана в класичному чорному кольорі, добре поєднується практично з будь-яким кухонним інтер'єром. Виставити час, режим і температуру приготування страви (до 250 °C) ви зможете за допомогою поворотних перемикачів.
На рівну поверхню столу прилад надійно встановлюється завдяки нековзним ніжкам. Дверцята електропечі відкривається легко та плавно за допомогою горизонтальної ручки.
Країна виробник: Китай (контроль виробництва і якості здійснюється німецькою стороною!)
Виробник: Liberton (країна реєстрації бренду - Німеччина)
|
Варіанти доставки і оплати з цього бренду
|
||
|
Нова Пошта
|
Післяплата (замовлення до 300 грн. за передоплатою), безготівковий розрахунок (з передоплатою), крупногабарит (холодильники і т. д.) - накладений платіж з частковою передоплатою
|
обмежень по вазі і розміру немає
|
|
Justin
|
Цей бренд не відправляється
|
до 30 кг, найбільша сторона до 90 см, сума сторін до 120 м
|
|
Укрпошта
|
Цей бренд не відправляється
|
до 30 кг, сума сторін до 2 м
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Максимальна потужність печі | 2000 Вт |
| Об`єм | 40 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 523 мм |
| Глибина | 358 мм |
| Ширина | 371 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Звуковий сигнал | Так |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний час установки таймера | 60 |