



894,32 ₴
787 ₴
Опис миші ігровий X7 A4Tech X89 (Black)
A4 Tech X89 – зручна та практична ігрова мишка з неоновим підсвічуванням. Оптичний датчик PixArt PAW3212 із змінною чутливістю до 2400 DPI забезпечує виняткову точність. Ергономічна форма миші X89 подарує максимальний комфорт на довгий годинник ігрових баталій.
Особливості
Характеристики миші ігрової X7 A4Tech X89 (Black)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 124 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 2400 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару в упаковці (гр) | 260 |
| Розмір упаковки товару (мм) | 224х180х56 |
| Упаковка | Картонна коробка |