844,32 ₴
743 ₴
Опис каструлі 2,3 л OMS 2038S-18-2,3л
Традиційний матеріал - нержавіюча сталь 18/10 у поєднанні з високоякісним алюмінієм, відповідає найостаннішим вимогам у галузі кулінарної майстерності. Посуд зручний у використанні, легкий і простий у догляді. Капсульне дно, виготовлене за технологією дифузійного зварювання (імпакт дно) рівномірно розподіляє тепло і довгий час зберігає досягнуту температуру, тим самим забезпечує рівномірне нагрівання та рівномірну подачу тепла у посуд. Їжа не пригорає завдяки рівномірному розподілу тепла по нижній частині та стінкам, продукти з високим вмістом вологи можна піддавати кулінарній обробці без води та найголовніше виключено утворення канцерогенних речовин.
Характеристики каструлі 2,3 л OMS 2038S-18-2,3л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | O. M. S. Collection |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота каструлі без кришки | 10 см |
| Діаметр каструлі | 18 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Індукційна, Газова |
| Товщина стінок посуду | 0.6 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Товщина дна | 3.5 мм |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 2.1-3 л |