1 194,32 ₴
1 015,17 ₴
Опис ігрової миші A4Tech XL-750BK-B USB (Black)
Ергономічна форма і чутливий сенсор не будуть заважати занурення в ігровий світ. А настроюються кнопки і макроси зроблять мишу індивідуальною для кожного гравця.
Особливості
Характеристики ігрової миші A4Tech XL-750BK-B USB (Black)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 122 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 3600 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 69 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару в упаковці (гр) | 350 |
| Розмір упаковки товару (мм) | 245х195х55 |
| Упаковка | Блістер |