



969,32 ₴
853 ₴
Опис ігрової миші A4Tech X-718BK, USB (Black)
Ергономічний дизайн мишки ідеально підходить для геймерів. Спритна і точна, має своєю пам'яттю для збереження налаштувань при програмуванні кнопок.
Особливості
Характеристики ігрової миші A4Tech X-718BK, USB (Black)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 120 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 3000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 68 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару в упаковці (гр) | 396 |
| Розмір упаковки товару (мм) | 220х160х60 |
| Упаковка | Блістер |