


946,59 ₴
833 ₴
Опис ігрова миша Oscar, A4Tech X-MK 710 USB (Black)
Зручний дизайн для геймерів. Собсвенная пам'ять для налаштувань і макросів.
Особливості
Характеристики ігрова миша Oscar, A4Tech X-MK 710 USB (Black)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 98 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 2000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару в упаковці (гр) | 295 |
| Розмір упаковки товару (мм) | 223х217х60 |
| Упаковка | Картонна коробка |