

326,14 ₴
287 ₴
Цукорниця ELEGANCE WHITE виготовлена з кераміки і покрита глазур'ю. Цукорниця має зручну кришку, яка захищає цукор від вологи і прямих сонячних променів, що дозволяє йому довго залишатися свіжим і смачним. А стильний дизайн принесе затишок і гарний настрій в Ваш будинок.
|
Варіанти доставки і оплати по цьому бренду
|
||
|
Нова Пошта
|
Накладений платіж (замовлення до 300 грн. за передоплатою), безготівковий розрахунок (за передоплатою), великогабарит (холодильники і т.д.) - накладений платіж з частковою передоплатою
|
обмежень за вагою та розміром немає
|
|
Justin
|
Цей бренд не відправляється
|
до 30 кг, найбільша сторона до 90 см, сума сторін до 120 м
|
|
Укрпошта
|
Цей бренд не відправляється
|
до 30 кг, сума сторін до 2 м
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Країна виробник | Данія |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Кришка | Є |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Порцеляна |
| Матеріал кришки | Порцеляна |
| Наявність дозатора | Немає |
| Об`єм | 250 мл |
| Колір | Білий |
| Ширина | 100 мм |