

2 790,91 ₴
2 456 ₴
Каструля Callisto виконана з нержавіючої сталі 18/10, яка протистоїть окисленню. При тривалому використанні зберігає свою міцність, не деформується, не змінює свій зовнішній вигляд.
Каструля має максимально зручні ручки, міцність яких створюється за рахунок професійної технології кріплення. Дно каструлі має фірмову капсульну структуру (3-х шарове дно), за рахунок чого тепло рівномірно розподіляється по всій поверхні і їжа готується після відключення плити завдяки ефекту утримання тепла.
У кришці каструлі CALLISTO є дві перфорації, що дозволяє Вам зливати рідину без застосування друшляка. Каструля Callisto стане незамінним помічником на Вашій кухні.
|
Варіанти доставки і оплати по цьому бренду
|
||
|
Нова Пошта
|
Накладений платіж (замовлення до 300 грн. за передоплатою), безготівковий розрахунок (за передоплатою), великогабарит (холодильники і т.д.) - накладений платіж з частковою передоплатою
|
обмежень за вагою та розміром немає
|
|
Justin
|
Цей бренд не відправляється
|
до 30 кг, найбільша сторона до 90 см, сума сторін до 120 м
|
|
Укрпошта
|
Цей бренд не відправляється
|
до 30 кг, сума сторін до 2 м
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Країна виробник | Данія |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Діаметр каструлі | 18 см |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Ні |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Індукційна, Газова |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.39 кг |
| Діаметр під кришку | 18 см |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 2 л |