1 352,27 ₴
1 190 ₴
Опис каструлі 5 л OMS 2031-22-5л
До переваг посуду торгової марки OMS Collection відносять її високу якість, дизайнерські рішення та технічні інноваційні розробки. У посуді OMS Collection можна готувати не тільки смачні, але й корисні страви, зберігаючи природний аромат продуктів.
Каструля 5 л (22 х 13 см), скляна кришка. Відмінне рішення для тих, хто шукає нові технології втілені в традиційних формах. Суворі форми виглядають ультра модно та сучасно. Традиційний матеріал - нержавіюча сталь 18/10 у поєднанні з високоякісним алюмінієм, відповідає найостаннішим вимогам у галузі кулінарної майстерності. Посуд зручний у використанні, легкий і простий у догляді. Капсульне дно, виготовлене за технологією дифузійного зварювання (імпакт дно) рівномірно розподіляє тепло і тривалий час зберігає досягнуту температуру, тим самим забезпечує рівномірне нагрівання та рівномірну подачу тепла у посуд. Їжа не пригорає завдяки рівномірному розподілу тепла по нижній частині та стінкам, продукти з високим вмістом вологи можна піддавати кулінарній обробці без води та найголовніше виключено утворення канцерогенних речовин.
Характеристики каструлі 5 л OMS 2031-22-5л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | O. M. S. Collection |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота каструлі без кришки | 13 см |
| Діаметр каструлі | 22 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Індукційна, Газова |
| Товщина стінок посуду | 1 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Точкове зварювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 38356 л |