Характеристики морозильної скрині Liberton LCF-380H
Гарантія: 24 міс
Виробництво: Liberton - Країна реєстрації бренду (Німеччина), виробництва (Китай)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Кліматичний клас | N, SN, ST |
| Стан | Новий |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Кількість дверей | 1 |
| Вбудована техніка | НІ |
| Розморожування морозильної камери | ручне |
| Загальний об`єм | 380 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Потужність заморожування | 20 кг/добу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження заморозки | 37 годин |
| Потужність | 180 Вт |
| Розмір | 130х70,5х85 см |
| Система розморожування | Ручна |
| Температура охолодження | -22 °C |
| Холодоагент | R600a, 66g |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Мінімальна температура у морозильній камері | -22 |
| Рівень шуму | 42.0 |