



1 590,91 ₴
1 400 ₴
Добротний деко з товстими стінками відрізняється універсальністю в експлуатації. В ньому можна готувати м'ясні, рибні страви, запіканки, випічку, овочі і т. д. Завдяки сучасним матеріалам, жаровня швидко нагрівається і рівномірно розподіляє температуру, що дозволяє зберегти максимальну кількість корисних речовин в готовій страві. Їжа не пристає до дна виробу, тому за ним легко доглядати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | O. M. S. Collection |
| Країна виробник | Туреччина |
| Антипригарне покриття | Так |
| Зовнішнє покриття | граніт |
| Внутрішнє покриття | граніт |
| Матеріал | Алюміній |
| Ручки | Немає |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Товщина матеріалу | 4 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота бортика | 7 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Об`єм | 5 л |
| Ширина | 27 мм |