1 022,73 ₴
900 ₴
Опис фітнес ваг ECG OV 126
Характеристики фітнес ваг ECG OV 126
Технічна специфікація
Специфікація продукту
Дизайн
Вага і розміри
Гарантія: 12 місяців
Виробник ECG, країна реєстрації бренду Чехія, країна виробництва Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Матеріал платформи | скло, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 2 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Визначення вмісту води | Так |
| Визначення вмісту жирової тканини | Так |
| Визначення вмісту м'язової тканини | Так |
| Функція автовключення | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм пам'яті | 12 |