1 460,23 ₴
1 285 ₴
Опис праски ECG NZ 322 Auto-Off
Праска ECG Auto-Off NZ 322 - праска з підошвою з металокераміки. Функціонує в режимі сухого прасування, відпарювання. Також в ньому є функція вертикального відпарювання. Потужний паровий удар і постійне відпарювання забезпечують високу якість прасування. Речі будуть ставати м'якими, чистими і свіжими.
Характеристики праски ECG NZ 322 Auto-Off
Технічна специфікація
Специфікація продукту
Дизайн
Аксесуари
Вага і розміри
Гарантія: 12 місяців
Виробник ECG, країна реєстрації бренду Чехія, країна виробництва Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Паровий удар | 100 г/хв |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Швидкість подачі пари | 40 г/хв |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Мірний стакан | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.36 л |
| Протикраплинна система | Так |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція розбризкування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.08 кг |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Ширина | 290 мм |