2 207,96 ₴
1 943 ₴
Опис міксера ECG RS 5011
Характеристики міксера ECG RS 5011
Специфікація
Технічна специфікація
Спецификация продукта
Дизайн
Аксессуары
Вес и размеры
Гарантія: 12 місяців
Виробник: ECG, країна реєстрації бренду Чехія, країна виробництва Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Режим Турбо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Ручний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.85 м |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 11.6 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Ширина | 19.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | 220 В |
| Колір корпусу | нержавіюча сталь/чорний |