1 013,64 ₴
892 ₴
Опис плойки ECG ZV 117
Характеристики плойки ECG ZV 117
Специфікація
Технічна специфікація
Специфікація продукту
Загальні дані
Вага і розміри
Гарантія: 12 місяців
Виробник ECG, країна реєстрації бренду Чехія, країна виробництва Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.31 кг |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагріву | 220 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 140 град. |
| Плоскі щипці | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2.5 см |
| Глибина | 3 |
| Ширина | 34 |