



1 548,86 ₴
1 363 ₴
Опис тостера ECG ST 968
Характеристики тостера ECG ST 968
Специфікація
Технічна специфікація
Специфікація продукту
Дизайн
Аксесуари
Вага і розміри
Гарантія: 12 місяців
Виробник ECG, країна реєстрації бренду Чехія, країна виробництва Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість тостів | 2 |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне центрування тостів | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Кнопка скасування | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Піддон для крихт | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.39 кг |
| Висота | 19.5 мм |
| Глибина | 17.1 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Домашнє господарство |
| Колір корпусу | нержавіюча сталь/чорний |