1 327,27 ₴
1 168 ₴
Опис тостера ECG ST 818
Характеристики тостера ECG ST 818
Специфікація
Технічна специфікація
Специфікація продукту
Дизайн
Аксесуари
Вага і розміри
Гарантія: 12 місяців
Виробник ECG, країна реєстрації бренду Чехія, країна виробництва Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість тостів | 2 |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне центрування тостів | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Кнопка скасування | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Піддон для крихт | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.14 кг |
| Висота | 16.8 мм |
| Глибина | 17.3 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Домашнє господарство |