1 194,32 ₴
1 051 ₴
Опис праски ECG NZ 190
Опис Характеристики праски ECG NZ 190
Специфікація
Технічна специфікація
Специфікація продукту
Дизайн
Аксесуари
Вага і розміри
Гарантія: 12 місяців
Виробник ECG, країна реєстрації бренду Чехія, країна виробництва Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал підошви праски | нержавіюча сталь |
| Паровий удар | 80 г/хв |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Швидкість подачі пари | 20 г/хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.22 л |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція самоочищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.21 кг |
| Висота | 209 мм |
| Глибина | 116 мм |
| Ширина | 277 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 195 |
| Колір корпусу | Синій / білий |