


930,68 ₴
819 ₴
Килимок з підігрівом компанії SolraY CB5363 являє собою теплий килимок на основі інфрачервоної плівки Heat Plus. Карбонова плівка розміщена між двома шарами ковроліну, які зшиті між собою оверлком.
Поверхня килимка SolraY CB5363 нагрівається до 45 градусів. Потрібно відзначити, що тепло, що виділяється плівкою, по відчуттях і дії можна порівняти з теплом сонячного світла.
Обратите внимание, при использовании инфракрасного подогрева греется не воздух, а предметы и тело человека. Излучаемое ковриком тепло греет мягко, не обжигая, не сушит воздух и не создает электромагнитного излучения!
Данный вид обогрева весьма экономичен. Стоит заметить, что энергопотребление коврика с подогревом соизмеримо с энергопотреблением обычной лампочки. Нужно помнить, что использование коврика как локального источника тепла, будет стоить в разы дешевле, чем отопление большой площади.Инфракрасное излучение оказывает благотворное влияние на живые организмы (абсолютно безопасное для людей и животных), поэтому во многих мировых клиниках инфракрасное излучение применяют для лечения и профилактики ряда заболеваний.
Не допускается:
Офіційна гарантія на килимок з підігрівом SolraY CB5363 – 12 місяців.
Виробник килимка з підігрівом CB5363 – тм SolraY (Україна).

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал поверхні килимка | ковролін |
| Споживана потужність | 66 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Габаритні розміри в розгорнутому вигляді | |
| Висота | 10 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна температура нагріву | 45 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |