


575 ₴
506 ₴
Килимок з підігрівом компанії SolraY CB5323 являє собою теплий килимок на основі інфрачервоної плівки Heat Plus. Карбонова плівка розміщена між двома шарами ковроліну, які зшиті між собою оверлком.
Поверхня килимка SolraY CB5323 нагрівається до 45 градусів. Потрібно відзначити, що тепло, що виділяється плівкою, по відчуттях і дії можна порівняти з теплом сонячного світла.
Зверніть увагу, при використанні інфрачервоного підігріву гріється не повітря, а предмети і тіло людини. Випромінюване килимком тепло гріє м'яко, не обпалюючи, не сушить повітря і не створює електромагнітного випромінювання!
Даний вид обігріву досить економічний. Варто зауважити, що енергоспоживання килимка з підігрівом порівнянно з енергоспоживанням звичайної лампочки. Потрібно пам'ятати, що використання килимка як локального джерела тепла, буде коштувати в рази дешевше, ніж опалення великої площі.Інфрачервоне випромінювання чинить сприятливий вплив на живі організми (абсолютно безпечне для людей і тварин), тому в багатьох світових клініках інфрачервоне випромінювання застосовують для лікування і профілактики ряду захворювань.
Не допускається:
Офіційна гарантія на килимок з підігрівом SolraY CB5323 – 12 місяців.
Виробник килимка з підігрівом CB5323 – тм SolraY (Україна).

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал поверхні килимка | ковролін |
| Споживана потужність | 22 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Габаритні розміри в розгорнутому вигляді | |
| Висота | 10 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна температура нагріву | 45 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |