1 768,18 ₴
1 556 ₴
Каструля Ø 24 см, h=10.3 см, 4.25 л CORVUS RESTO 95026
Каструля з кришкою колекції CORVUS.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RESTO |
| Країна виробник | Китай |
| Висота каструлі без кришки | 10.3 см |
| Діаметр каструлі | 24 см |
| Колір | Сталевий |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Об`єм | 4.25 л |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип плити | Індукційна, Склокерамічна, Електрична, Газова |
| Товщина стінок посуду | 2.2 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Товщина дна | 2.2 мм |