



350 ₴
308 ₴
Маслянка керамічна Maestro MR-20004-45 Geometry Beige
Керамічна маслянка із серії Geometry Beige поєднує стильний дизайн та практичність. Виготовлена з екологічно чистого, хімічно нейтрального матеріалу, вона безпечна для зберігання продуктів. Маслянка зручна у використанні, легко миється та чудово доповнить сучасний інтер’єр кухні або обіднього столу.
Переваги
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Кераміка |
| Матеріал маслянки | Кераміка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 125 мм |