



350 ₴
308 ₴
Масленка керамічна Maestro MR-20003-45 Geometry Black
Керамічна масленка із серії Geometry Black — стильний і практичний аксесуар для зберігання масла на кухні. Виготовлена з екологічно чистої та хімічно нейтральної кераміки, безпечної для продуктів. Сучасний елегантний дизайн робить масленку гармонійним доповненням будь-якої кухні або столової.
Переваги
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Кераміка |
| Матеріал маслянки | Кераміка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 125 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Зберігання в холодильнику | Так |