

269,32 ₴
237 ₴
Форма для випікання антипригарна прямокутна Maestro MR-1114-35
Прямокутна форма для випікання Maestro MR-1114-35 — чудовий вибір для приготування пирогів, хліба, запіканок, лазаньї та багатьох інших страв. Виготовлена з міцної вуглецевої сталі з антипригарним покриттям, вона забезпечує легке виймання випічки та простоту в догляді. Завдяки великому розміру 35,5×25×4,5 см форма стане ідеальною для родинних вечерь та святкового столу.
Переваги:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 45 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |