1 768,18 ₴
1 502,95 ₴
Каструля антипригарна 4.6 л, Ø 24 см, SADR RESTO 93703
Каструля із литого алюмінію колекції SADR.
Внутрішнє антипригарне покриття Queenhome - це високоякісне покриття на водній основі, яке забезпечує всі можливі переваги для приготування, стійкість до корозії та старіння. Воно запобігає прилипанню їжі до дна або стінок сковороди.
Термостійке покриття, яке контролює температуру на зовнішній стороні і, таким чином, запобігає появі темних плям, зберігаючи порядок та охайність на вашій кухні.
Скляна кришка оснащена стилізованою під дерево ручкою зі спеціальним отвором для випуску пари. І оскільки на кухні може статися всяке, ми подбали про те, щоб вона була оснащена силіконовим ободом, що амортизує, який не дає скляній кришці розбитися при ударі. Кришка також оснащена спеціальними отворами для зливу з обох боків, що дозволяє легко злити зайву воду, тож вам не доведеться щоразу тягнутися за друшляком.
Ергономічні стилізовані ручки на каструлях та сковородах цієї серії Sadr – це те, за що ви нам подякуєте. Вони допомагають вам отримати те приємне, м'яке відчуття при дотику, яке створює затишну атмосферу.
Дно сковорідок і каструль Sadr посилено антидеформаційним диском, щоб поверхня не деформувалася при використанні, а це означає, що ви можете покластися на свої каструлі в майбутньому!
В наші дні на наших кухнях представлено безліч плит: від газових до електричних та індукційних. Ми подбали про те, щоб наша колекція Sadr була оснащена індукційним дном, що робить цю лінійку нададаптивною і придатною для всіх типів плит.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RESTO |
| Країна виробник | Китай |
| Висота каструлі без кришки | 11.5 см |
| Діаметр каструлі | 24 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 4.6 л |
| Ручка | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип плити | Газова, Індукційна, Склокерамічна, Електрична |
| Товщина стінок посуду | 2.2 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Товщина дна | 5 мм |