Циркулярна пила акумуляторна 20Вт, 125мм, 4Ач Ronix 8650
Ця 125-міліметрова безщіткова акумуляторна пила з літій-іонним акумулятором 20 В 4 А·год і сталевою пластиною - потужний і універсальний інструмент для ваших потреб в деревообробці. Це ергономічний інструмент, який включає перемикач безпеки, електричне гальмо і систему блокування шпинделя.
Безщітковий двигун цієї дискової пили має швидкість холостого ходу 6000 об/хв, що дозволяє працювати на більш високих швидкостях. Безщітковий двигун забезпечує більш тиху роботу, менше тепловиділення, більш високу ефективність та збільшує довговічність пристрою. Цей пристрій використовує пилозахисний курковий перемикач, який забезпечує зручність роботи на різних швидкостях.
Цей виріб є бездротовим та оснащений літій-іонним акумулятором ємністю 4.0 А·год з напругою 20 В.
Максимальний діаметр леза становить 125 мм, розмір отвору диска становить 20 мм. Його можна використовувати для більшості кутів від 0 до 45. Лезо можна регулювати по глибині для різних застосувань, що робить його ідеальним багатоцільовим інструментом.
Ця бездротова циркулярна пила розроблена з урахуванням максимальної безпеки. Вона використовує електричне гальмо та перемикач безпеки. Її система блокування шпинделя також забезпечує додаткову безпеку.
Ця модель є легкою дисковою пилою вагою всього 2.67 кг, що дозволяє підвищити продуктивність праці оператора і знизити його стомлюваність.
В комплект поставки входять гайковий ключ, акумулятор 4.0 А·год, зарядний пристрій 4.0 А та посібник. Виріб поставляється у кольоровій коробці Ronix.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ronix |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.67 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Максимальна глибина пропілу | 42 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |