7 029,55 ₴
5 975,12 ₴
Електрорубанок акумуляторний 20В Ronix 8603
Бездротовий рубанок Ronix 8603 - це деревообробний верстат, що використовується в столярній справі та виробництві меблів для обробки деревини.
Цей бездротовий рубанок від Ronix дозволяє стругати деревину з великою точністю завдяки щітковому двигуну. Потужний 20-Вольтовий двигун Ronix 8603 здатен генерувати швидкість холостого ходу 15000 об/хв. Крім того, його протипилові кулькопідшипники розроблені для більшої ефективності та більш високої довговічності обладнання.
Бездротовий рубанок Ronix 8603 з лезом типу HSS забезпечує глибину різання 82 х 2 мм. Цей пристрій дозволяє користувачеві легко змінювати лезо.
Завдяки відносно невеликій вазі та компактним розмірам Ronix 8603 можна легко транспортувати. Ця особливість дозволяє користувачеві використовувати цей інструмент для тривалих завдань та у важкодоступних місцях. Крім того, цей рубанок має прогумовану рукоятку, яка дозволяє контролювати пристрій та робочий процес.
При обробці деревини утворюється багато пилу, який згодом може пошкодити ваш пристрій, тому Ronix оснащений пилозахисним перемикачем, який зменшує потрапляння пилу всередину.
Універсальність бездротового рубанка вимагає, щоб цей інструмент мав потужний і довговічний акумулятор, який дозволяє користувачеві використовувати його багато годин поспіль. Ronix 8603 оснащений літій-іонним акумулятором ємністю 4 А та напругою 20 В. Акумуляторний рубанок Ronix оснащений зарядним пристроєм з можливістю швидкого заряджання, який заряджає акумулятори в найкоротші терміни, що дозволяє уникнути простоїв у роботі.
Бездротовий рубанок Ronix 8603 постачається в жорсткому кейсі BMC, включаючи напрямну пластину, 2 шестигранні ключі, 4 внутрішні шестигранні ключі, швидкозарядний пристрій і акумуляторну батарею ємністю 4 А·год.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ronix |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.27 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |