627,27 ₴
552 ₴
Каструля 2,1 л Ø 16 см Basic Maestro MR-3512-16
Універсальна та компактна каструля Maestro MR-3512-16 стане чудовим вибором для щоденного використання. Вона ідеально підходить для приготування невеликих порцій супів, гарнірів та інших страв. Високоякісна нержавіюча сталь забезпечує надійність і довговічність.
Основні переваги:
— Якісна нержавіюча сталь: стійка до корозії та довговічна.
— 9-шарове термоакумулююче дно: забезпечує рівномірний розподіл тепла та зберігає його надовго.
— Підходить для всіх типів плит: включаючи індукційні.
— Міцна кришка: зберігає смак і аромат страв.
— Зручність у догляді: підходить для миття у посудомийній машині.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Висота каструлі без кришки | 10.5 см |
| Діаметр каструлі | 16 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 2.1 л |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Газова, Електрична, Склокерамічна, Індукційна |
| Товщина стінок посуду | 0.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |