



813,64 ₴
716 ₴
Опис сумки для ноутбука 13.3" RIVACASE 8720 (Grey)
Ця сумка зі збірки Tivoli підходить для ноутбуків до 13,3 дюймів. Вона втілює витонченість і майстерність завдяки елегантним чорним тканинам і модному діагональному дизайну. Завдяки її універсальності, місткості та охороні ви зможете подорожувати організовано та готуватися, хоч би куди ви йшли.
Увага! Термін відправлення цього товару зі складу від 4 (робочих днів) до 7 днів.
Особливості сумки для ноутбука 13.3" RIVACASE 8720 (Grey)
Характеристики сумки для ноутбука 13.3" RIVACASE 8720 (Grey)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 13,3" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для планшета, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 390 г |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Ширина | 345 мм |