926,14 ₴
815 ₴
Сумка для ноутбука з базової колекції Central була спеціально розроблена для професіоналів та студентів. Вона втілює в себе витонченість і функціональність, дві особливості бренду. Підходить для подорожей на далекі відстані та щоденних подій, виготовлена з високоякісних матеріалів і має широкий набір функцій, що дозволяє вам завжди бути в повній готовності.
Увага! Термін відправлення цього товару зі складу від 4 (робочих днів) до 7 днів.
Спеціальні
Характерики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 13,3" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Фіолетовий |
| Розміри | |
| Вага | 470 г |
| Висота | 265 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Ширина | 350 мм |