



879,55 ₴
774 ₴
Сковорода, серія "SAGITTA" RESTO 93326
Для сковорід Resto немає обмежень, їх можна використовувати на будь-яких плитах і варильних поверхнях: газових, електричних, галогенних, склокерамічних і індукційних.
У посуді з тришаровим довговічним і високостійким до стирання антипригарним покриттям можна готувати їжу без додавання олії.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RESTO |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
| Верхній діаметр посуду | 26 (см) |
| Висота стінок | 5.1 см |
| Кількість ручок | 1 |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Товщина дна | 4 мм |
| Товщина стінки | 3.5 мм |