937,50 ₴
825 ₴
Сковорода ВОК зі знімною ручкою RESTO 93041
Універсальна сковорода зі знімною ручкою із серії LEO.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RESTO |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
| Верхній діаметр посуду | 26 (см) |
| Висота стінок | 7.1 см |
| Кількість ручок | 1 |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Комбінований |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Так |
| Тип посуду | Сковорода Вок (Wok) |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.72 кг |
| Використання в духовці | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Товщина дна | 3.5 мм |
| Товщина стінки | 3 мм |