1 290,91 ₴
1 097,27 ₴
Каструля з антипригарним покриттям RESTO 93187
Каструля із кришкою із серії MON.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RESTO |
| Країна виробник | Китай |
| Висота каструлі без кришки | 10 см |
| Діаметр каструлі | 20 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 2.6 л |
| Ручка | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Індукційна, Газова, Склокерамічна, Електрична |
| Товщина стінок посуду | 2.2 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |