


44 170,47 ₴
Акумуляторна батарея літієва 24 В 150 Ач, LiFePo4 Ritar LFP25.6V150Ah G2
Акумуляторна батарея Ritar LFP25.6V150Ah G2 — це високоякісний пристрій на основі технології літій-залізо-фосфату (LiFePo4), який забезпечує надійність, безпеку і довгий термін служби. Міцний корпус з ABS+PC захищає від пилу і води (ступінь захисту IP65) та не потребує обслуговування. Вбудована система BMS і світлодіодні індикатори забезпечують високий рівень захисту і контролю над станом акумулятора. Батарея розрахована на 3500 циклів зарядки і розрядки, що дозволяє їй служити до 10 років, роблячи її ідеальним вибором для вимогливих завдань.
Основні переваги:
— Велика ємність і довговічність: 150 А∙ч та строк служби 3500 циклів.
— Багаторівневий захист: вбудовані протоколи захисту OVP, LVP, OCP, OTP, захист від короткого замикання.
— Міцний і водонепроникний корпус: ступінь захисту IP65.
— Світлодіодні індикатори і кнопки керування: SOC, ALM, RUN, Вкл./Викл.
— Підтримка паралельного і послідовного підключення: до 4 батарей паралельно і 2 послідовно.
— Гарантія: 24 місяці.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 150 А. г |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напруга | 25.6 В |
| Напрацювання | 3500 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 150 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 522 мм |
| Ширина | 219 мм |