1 482,96 ₴
1 305 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тріо |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Інший |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.12 кг |
| Висота | 10 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час нагрівання до потрібної температури | 10 хв |
| Клас захисту | II |
| Частота | 50 Гц |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання до робочої температури | 5-10 хв. |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал нижнього шару | Фанера |
| Потужність | 160 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний споживання струму | 1,1 А |
| Розміри | 49 х 62 см |
| Спільні ресурси | 60 000 годин |
| Температура поверхні | 40-55 С |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |