857,95 ₴
755 ₴
Ця сушарка являє собою нагрівальний елемент прямокутної форми, поміщений в дерев'яну раму. У верхній частині є металева перекладина, на яку можна повісити рушник. Виготовлення вішатиметься на стіні за допомогою маленької мотузки.
Ця сушарка споживає мінімальну кількість енергії. Нагрівальний елемент оснащений датчиком для запобігання перегріву.
Виготовлення має незвичайний дизайн, воно буде красивим і практичним доповненням до вашої кухні, а також необхідним обігрівальним елементом для будь-яких холодних приміщень.
Інфрачервоне тепло не сушить повітря і має сприятливий вплив на організм людини, тварин та рослин. Це виріб зручний у використанні, естетично виглядає і максимально вписується в інтер'єр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тріо |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 75 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 24 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Дерево |
| Робоча довжина сушарки, м | До 10 |